Novinky

 • Spolujizda na kemp

  Důležitá věc k blížícímu se kempu. Prosím napište mi do zprávy na 777 343 535 buď kolik mate míst k dispozici v autě a nebo ze nemáte odvoz a budete ho chtít řešit právě s někým spolujizdou. Sraz na spolujizdu bude jako vždy ve středu v 9:00 na recepci Tiger Gymu Repy. Nalozime tatami a vyrazime.

 • Dětské tréninky Jiu-Jitsu zase až v září

  Nedělními zkouškami končíme školní rok 2019/2020. Na základě výsledků ankety, kterou jsem posílal do mailu, nebudou přes prázdniny dětské tréninky Jiu-Jitsu. Uvidíme se tedy opět 1.9.2020. Připomínám všem co přechází ze začátečníků do pokročilých (Tygříků i starších dětí), že máte přes prázdniny menší úkol a tím je 10 Mae Ukemi denně. Věřte mi, že v září poznáme, kdo jich za prázdniny udělal 600 a kdo ne...
  Už teď se na všechny těšíme.

 • Nedělní tréninky s Danem

  Každou neděli od 19:00 je možné navštívit v Tiger Gymu Luka trénink s Danem Pešatou. Jedná se o kombinaci kruhového tréninku a Thaiboxu. Trénink trvá cca 90 min a platí na něj vstupy z Luk i Řep.

  Trénink je pravidelně, nicméne kvůli závodům a soustředěním je možné, že čas od času odpadne, je proto dobré si před tréninkem ověřit vše přímo u Dana na čísle 602 242 006.

Výběr sportu