Reálná sebeobrana

 

Za jeden z nejefektivnějších stylů sebeobrany dnešní doby je považováno Kravmaga. Tento systém reálné sebeobrany je souborem unikátních technik pro boj zblízka. Kravmaga je původem z Izraele, kde bylo využíváno izraelskými bezpečnostními složkami a následně zařazeno jako reálná sebeobrana i do učebních osnov středních škol. Z Izraele se tato metoda sebeobrany rychle rozšířila dál a nyní ji používají i americké bezpečnostní služby a policejní sbory.

 

Kravmaga dále jen "Reálná sebeobrana"

Reálná sebeobrana je ideální sebeobrannou metodou pro osoby jakéhokoli věku i pohlaví, v lepší i horší fyzické kondici. Člověk se při ní naučí reagovat na opravdový boj, a to i v případech kdy je protivník v přesile, ozbrojen či v jiné taktické výhodě. Je nedocenitelnou výhodou umět se ubránit v nečekané situaci, jakou je napadení na ulici, zareagovat při šikaně ve škole či možnost ochránit jak sebe, tak své blízké. Reálná sebeobrana navíc připraví na nepředvídané situace, na boj ve skutečném prostředí a podmínkách. Kromě výhod týkajících se bezpečnosti s sebou trénink přináší i zlepšení fyzické kondice.

Výuka Reálné sebeobrany u nás

Tento styl sebeobrany má velmi jednoduché, ale účinné a efektivní techniky. Již za dva měsíce je možné naučit se základy, dlouhodobým tréninkem se připravíte na boj na ulici.  V dnešní době nikdy nevíme, kdy se nám bude umění reálné sebeobrany hodit. U nás již od 400Kč měsíčně.

 

Rezervujte si úvodní hodinu ZDARMA          

Reálná sebeobrana        

Nábor je možný kdykoliv během celého roku

Výběr sportu